O nas

Our Story

O nas

Dowiedz się więcej o Naszej klinice i produktach, które stosujemy!

Ponad 400 przeprowadzonych badań klinicznych na całym świecie dowodzi, że medyczna marihuana znajduje zastosowanie w leczeniu wielu chorób. Dzięki swoim właściwościom może być stosowana jako dodatek do obecnego leczenia, jak i samodzielna forma terapii.

 

Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie i z ogromnym zaangażowaniem. Działamy zgodnie ze wszystkimi zaleceniami oraz na podstawie badań i wiedzy medycznej.

Medyczne podejście

Podchodzimy do każdego przypadku indywidualnie, dobierając terapię do obecnego leczenia i schorzeń.

Odpowiedzialność

Twoje zdrowie jest dla Nas najważniejsze, dlatego bierzemy odpowiedzialność za twoją terapię i podchodzimy do niej z zaangażowaniem.

Sprawdzone produkty

Nasza terapia bazuje na produktach wysokiej jakości, które zostały przebadane klinicznie.

Medyczna marihuana to obecnie coraz częściej wykorzystywana forma terapii.

Obecnie prowadzonych jest ponad 400 badań klinicznych, które potwierdzają, że medyczna marihuana jest skutecznym środkiem terapeutycznym. Naszą misją jest pomoc pacjonetom z różnorodnymi schorzeniami, dzięki zastosowaniu kannabinoidów.

Nasza misja

Celem naszej kliniki jest pomoc pacjentom w przypadkach, kiedy tradycyjna medycyna zawodzi! Badania potwierdzają, że w przypadku chorób przewlekłych, bądź nieuleczalnych medyczna marihuana zmniejszyła ból, czy objawy towarzyszące. Opinie zadowolonych klientów naszej kliniki potwierdzają skuteczność stosowanych produktów. Skontaktuj się z nami, a dobierzemy odpowiednią terapię dla Ciebie!

Co o nas mówią?

Sprawdź opinie pacjentów, którzy zdecydowali się na terapię medyczną marihuaną w naszej klinice!

 • Od roku podaję medyczną marihuanę, dobraną przez specjalistów, mojej córce chorującej na epilepsję. Zauważyliśmy znaczną poprawę i zmniejszenie objawów.

  Ewa
  epilepsja
 • O produktach z kannabinoidami dowiedziałem się od lekarza prowadzącego. Obecnie stosuję je jako środek przeciwbólowy przy nawracających bólach kręgosłupa i jestem bardzo zadowolony z efektów.

  Adam
  bóle kręgosłupa
 • Medyczna marihuana pomogła w złagodzeniu bólu mięśniowego u mojego męża, który choruje na SM. Produkty Spectrum Therapeutics pomogły nam w momencie, kiedy wszystkie inne formy terapii zawiodły.

  Elżbieta
  stwardnienie rozsiane
 • Jestem osobą chorującą na raka. O medycznej marihuanie dowiedziałem się przypadkiem. Stosowanie produktów z konopii indyjskiej znacznie wpłynęło na zmniejszenie wymiotów i nudności, które towarzyszyły mi na co dzień. Serdecznie polecam!

  Patryk
  nowotwór

Badania kliniczne

Obecnie przeprowadzono ponad 400 badań klinicznych, które potwierdzają skuteczność medycznej marihuany.

Bezpieczeństwo

W naszej klinice korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych i przebadanych klinicznie produktów. Terapia dobierana jest indywidualnie.